Koulukilpailut 20.5.2012!



Päivä: 20.5.2012
VIP: 19.5.2012 klo 18:00
Kisapaikka: Kesän Kuiskaus
Järjestäjä: Emma P.
  • kisat ovat villit
  • VRL-tunnusta ja seuraa ei tarvitse laittaa, eikä myöskään hevosen VH-tunnusta

  • jokaiseen luokkaan mahtuu rajaton määrä osallistujia!
  • Yksi ratsastaja voi osallistua kaikkiin luokkiin
  • Yksi hevonen voi osallistua max. kahteen (2) luokkaan
  • Ratsastaja saa osallistua yhteen luokkaan max. kuudella (6) hevosella


    Osallistuminen

    Osallistumiset sähköpostiin: xaspme@hotmail.fi
    Otsikko: koulu02
    Osallistumiset muodossa:
    Luokan numero (rv) Ratsastaja - Hevonen<*br>
    (muista poistaa tähti)
    samaan luokkaan osallistuvat hevoset saman luokkanumeron alle!

    Luokat
    1. He C
    2. He B
    3. He A
    4. Va B
    5. Va A

    Osallistujat

    1. He C
    1. Charola - Mehtälän Saraid
    2. Miltsu - Mistral Song
    3. Jannica - A.D. Castle Calamity
    4. Jannica - A.D. Sugar Babe
    5. Miltsu - Krasivyj Cvetok
    6. Jannica - Marshmallow AD
    7. Sylvester - Tjefred
    8. Miltsu - Presley's Ninya
    9. Miltsu - Sunday Outlaw
    10. Jannica - A.D. Honey Hammering
    11. Charola - Poniniemen Neassa
    12. Cida - Azalea´s Devilish Mirage
    13. Jenni - Zdzislawa
    14. Sylvester - Old Mexican Style
    15. Jannica - A.D. Hot Spot
    16. Charola - Black Bianca
    17. Miltsu - Dewey Nye
    18. Miltsu - Wind's Galena
    19. Charola - Pride of Princess
    20. Jannica - A.D. Honey B
    21. Sylvester - Cuttershy Medlon
    22. Sylvester - Herr Lemmikkä
    23. Charola - Velvet April
    24. Charola - Rion Forette

    2. He B
    1. Jannica - The Half Blood Prince AD
    2. Sylvester - Cuttershy Medlon
    3. Miltsu - Cecam Daiquiri
    4. Jannica - Little Joe AD
    5. Sylvester - Tjefred
    6. Charola - Aidan Galax
    7. funfunHey - Elken Belle Jolie
    8. Jannica - P.P. Phalélina's
    9. Jannica - A.D. Abbey Mistress
    10. Miltsu - Inspired Kiss
    11. Charola - Aidan Pimukka
    12. Sylvester - Herr Lemmikkä
    13. Cida - Azalea´s Devilish Mirage
    14. Jannica - Yasmin AD
    15. Charola - Midnight Boy
    16. Jenni - Zdzislawa
    17. Charola - Little Big Man
    18. Nicki - Rusty Rumble
    19. funfunHey - Sasnak Burnedalive
    20. Charola - Aidan Tinny
    21. mori-mori - Like This Like That
    22. Miltsu - Ponisen Gondor
    23. Sylvester - Old Mexican Style
    24. Miltsu - Algernon KH
    25. Charola - Fear Kelvin LAC
    26. Jannica - Rhocky Rhoad AD
    27. Miltsu - Zaraica
    28. mori-mori - VM Ex's And Oh's
    29. Miltsu - Snilli Onu
    30. funfunHey - Ralphster

    3. He A
    1. Milja H. - Journal Yoyo
    2. Jannica - A.D. Magnificient Rock
    3. Miltsu - Azudoro Rewa
    4. Miltsu - Prevail to Please RA
    5. mori-mori - Like This Like That
    6. Jannica - Cavina Nemo
    7. Jannica - Accordian
    8. funfunHey - Sinnlich Wanderer
    9. Charola - Lesres Tiny
    10. Miltsu - Rocky Beann
    11. Charola - Clyde's Pontus
    12. Charola - Rotvallin Patricia
    13. Sylvester - Tropical Teatime Solo
    14. funfunHey - Sasnak Burnedalive
    15. funfunHey - Honnête de Luci
    16. Vity - Stonut Elijah
    17. Miltsu - Biowden Sonya
    18. Charola - Demon's Remix
    19. Miltsu - Jamalq NOY
    20. Charola - Shadow Beacon
    21. Jannica - Tella
    22. funfunHey - Shia Ginnie
    23. Jannica - A.D. Ansa
    24. Jannica - A.D. Princess Fiona
    25. Miltsu - Happenstance Rewa
    26. mori-mori - VM Ex's And Oh's
    27. Charola - Rebellinet

    4. Va B
    1. Miltsu - Døbt Mandkjønn
    2. Jannica - Dinlation
    3. Miltsu - Breezy Olivera
    4. funfunHey - Honnête de Luci
    5. funfunHey - Shia Ginnie
    6. Miltsu - I Don't Dance Rewa
    7. Jannica - A.D. Lilla Camilla
    8. Miltsu - Carrlet Rewa xx
    9. funfunHey - Sinnlich Wanderer
    10. Sylvester - M.T. Arletta
    11. Miltsu - O'My Irishman
    12. Nicki - Enigma Rewa
    13. Miltsu - Kultamiehen Walma
    14. Jannica - Ventik ox

    5. Va A
    1. Jannica - Late
    2. Miltsu - Electricia Rewa
    3. Miltsu - Hambleton 27
    4. Jannica - The Great Spirit
    5. Miltsu - Victory Espor
    6. Sylvester - M.T. Arletta
    7. Jannica - NM's Dominique
    8. Miltsu - Esperado's Bella
    9. Jannica - Hopearinteen Valor
    10. Jannica - Hopearinteen Magic Nute
    11. Miltsu - Nikanor
    12. Miltsu - Elizabetta van Oroharld